O mně

Iva Hlavinková, EFA

Můžu Vám být užitečná?

V oblasti financí sbírám zkušenosti od roku 1998 (životní i neživotní pojištění, hypotéky, úvěry, spoření, penze, investice).

Od roku 2009 pomáhám lidem i s jejich finančním plánem.

Moji klienti mají jasno, proč mají jednotlivé smlouvy sjednané, celek jim dává smysl a nenechají se už napálit prodejci pojistek. Spoluprací se mnou získáte ucelený přehled o smlouvách a doplníme podceněná rizika.

Naším dalším společným cílem bude cesta k finanční nezávislosti a splnění vašich cílů.

Budu velmi ráda, když se osobně potkáme a probereme Vaši finanční situaci, plány a cíle. Potom začneme společně pracovat na jejich naplnění.

Půjdete do toho se mnou?

Zavolejte, napište - těším se na Vás.

 

 

Jsem členem Asociace finančních poradců České republiky,  https://afpcr.cz. 

 

Také spolupracuji s webovými stránkami https://e-mastermind.cz/experti/ivana-hlavinkova/, kde na každou Vaši otázku z nabízených kategorií dostanete odpověď.

 

Vzdělávání je pro mě důležité

Samozřejmostí jsou pro mě povinné zkoušky pro finanční poradce - oblast pojistění, úvěrů, investic.

K tomu jsem navíc získala pár dalších certifikátů:

Certifikát o úspěšném vykonání odborné zkoušky podle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření.

Certifikát Penze jak ji neznáte od společnosti Freedom Private Investment, s.r.o. - důchody, základ zajištění ve stáří a přesto jsou opomíjeny a lidé ani nevědí o kolik peněz přichází, když je nechávají pouze v rukou státu.

Akreditovaný certifikát EFA - od roku 2012 získalo tento certifikát pouze 260 poradců z přibližně 150.000 registrovaných v ČR.  Zkoušky EFA jsou zaměřené na komplexní finanční poradenství, finanční plánování, optimální nastavení zajištění majetku a příjmů. 

Certifikát EUCS - s touto společností pomáháme lidem z pojišťoven získat pojistné plnění a narovnat pojistný trh  v ČR.

Certifikát Svěřenského poradce/správce - v případě potřeby můžeme najít cestu, jak zabezpečit Váš majetek  před neobvyklými riziky. 

 

 

Certifikát EFA

certifikát-Svěřenecká-správa

Osvědčení-EUCS

Osvědčení-o-odborné-zkoučce-pro-kolekt.vyjednávání-IP-KI

 

 Penze jak ji neznáte\

 

Investiční produkty,  podle zákona č. 256/2004 Sb., zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO:64283682 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Occam Consult s.r.o. IČO: 28955226.

Pojistné produkty, podle zákona č. 38/2004 Sb., zprostředkovávám jako pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod IČ:64283682 a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem SAB servis s.r.o., IČ: 24704008.

Spotřebitelské úvěry, podle zákona č. 257/2016 Sb., zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 64283682 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů SAB servis s.r.o., IČ: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000.

Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na CNB, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Bližší informace také získáte zde: 

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 bank, pojišťoven a dalších institucí v portfoliu