Paní Hlavinková jako finanční poradce je profesionál ve svém oboru a navíc slušný člověk s lidským přístupem, vždy ochotná dobře poradit a pomoci. Jsem jí velmi vděčná za vyřešení mé finanční situace. Děkuji a vřele doporučuji její služby.

Irena Bartošová, výtvarnice, Muzeum Brněnska, Brno

 

S Ivou a jejími službami jsem nadmíru spokojena. Původně jsem ji oslovila na doporučení svých známých pro další nezávislý názor na čerpání hypotéky. Její služby, přístup, ochota a profesionalita způsobily velmi rychlou výměnu poradkyně a svého kroku rozhodně nelituji. Například vyřízení hypotéky v daném termínu a s obrovskými komplikacemi bych asi jinak opravdu nezvládla. Děkuji a vřele doporučuji!

Mgr. Lenka Kramářová, profesorka gymnázia Vídeňská, Brno

 

Naprosto profesionální poradce. V kanceláři jsme nikdy nebyli, přišla vždycky k nám. Trvale se o nás zajímá. Kéž by byli všichni poradci na takové profesionální úrovni!

Manželé Horští, Brno

 

Skutečný/nehraný zájem o klienta, ochota vysvětlit neznámé oblasti/produkty, trpělivost, setrvání s klientem i v případě jeho finálního neakceptování produktu v původně nabízené podobě, vstřícnost, velmi slušné jednání na úrovni. Rozhodně doporučuji spolupráci. 

Luděk Černý, Újezd u Brna, IT Honeywell

 

Paní Hlavinková má opravdu přehled. Poradila, vysvětlila a vyhotovila nejvhodnější variantu pro nás.

Manželé Šínovi, Vranovice

 

S Ivou spolupracujeme již několik let. Vyřizovala náš první úvěr ze stavebního spoření. A od té doby víme, že máme člověka, na kterého se můžeme spolehnout. Její skvělý přístup k životu, nadhled a slušnost se promítají do její práce. Velmi si ceníme její diskrétnosti, nevtíravosti a profesionality. 

V dnešní době nás obklopuje moře finančních poradců.....My můžeme s čistým svědomím doporučit našeho poradce - Ivu Hlavinkovou.

Jitka a Jiří Maděrovi, Modřice u Brna

 
Další reference najdete na www.dobryporadce.cz/613-iva-hlavinkova